• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Капуста,цибуля,буряки,морква,помідори,огірки,перець солодкий свіжий,яблука

Оголошено тендер

24 740.00 UAH
Номер: e4e1c08eda09492d96f31693455a518a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-012183-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державний навчальний заклад Канівське вище професійне училище
Замовник: Державний навчальний заклад Канівське вище професійне училище
Очікувана вартість: 24 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капуста,цибуля,буряки,морква,помідори,огірки,перець солодкий свіжий,яблука
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), шляхом укладення договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 26.08.2026 15:20
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКанів
Сума24 740.00 UAH