• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Втулка кулака розтискного

Оголошено тендер

61 200.00 UAH
Номер: 4591b71a44414e5bbee9316e01912de3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-011073-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 61 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Втулка кулака розтискного
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Дроботенко К.А.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 26.08.2026 14:50
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ.
Сума61 200.00 UAH