• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

Оголошено тендер

2 300 510.45 UAH
Номер: 0a599952fdab4fbb9df6b22a7dc2f1da
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-010199-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Очікувана вартість: 2 300 510.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування: 26.08.2026 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерне обладнання
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВЛАСНІ КОШТИ
Сума2 300 510.45 UAH