• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: 7f6febbef1b84ab4aebde806b4b546d1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-008405-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Примітки: закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 26.08.2026 13:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума180 000.00 UAH