• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторний рН-метр

Оголошено тендер

60 000.00 UAH
Номер: 874550a602794cc69256bbabfef469ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-007336-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторний рН-метр
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.08.2026 12:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума60 000.00 UAH