-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок (код ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
652 290.00
UAH
Номер:
e49cc2a4d1ea464188499827b2ff3328
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-005437-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
652 290.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблок (код ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.08.2026 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума652 290.00 UAH