• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали

Оголошено тендер

168 000.00 UAH
Номер: eccaafdd729a483b8a976c930b132029
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-002242-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування: 26.08.2026 10:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти
Сума168 000.00 UAH