-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Лот 1 : Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці ; Лот 2 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі
Оголошено тендер
3 789 520.00
UAH
Номер:
f0c4de63372e4a219b837da81245fc66
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-007792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 789 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів Лот 1 : Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці ; Лот 2 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.08.2026 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовий Яричів
Сума2 571 870.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовий Яричів
Сума1 217 650.00 UAH