• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 1 Жорнавське ПНДВ

Оголошено тендер

53 760.00 UAH
Номер: e27acdf298d5429b9ee5082423148567
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-000973-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Ужанський національний природний парк
Замовник: Ужанський національний природний парк
Очікувана вартість: 53 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 1 Жорнавське ПНДВ
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.08.2026 09:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201120 - Збереження природно-заповідного фонду
Сума53 760.00 UAH