-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця __________________________, будинок ______, ______. Коригування.»
Оголошено тендер
411 004.80
UAH
Номер:
4761057408bf407595efa1ed2d35365d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-014718-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
411 004.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця __________________________, будинок ______, ______. Коригування.»
Примітки:
Замовник відноситься до юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак. Місце знаходження та юридична адреса, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Космонавтів, 90, поштовий індекс 16600.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
25.08.2026 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума411 004.80 UAH