• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

45454000-4 Реконструкція (роботи з реконструкції та винесення за межі зони забудови кабельних ліній 10кВ на об’єкт №3)

Оголошено тендер

7 899 032.65 UAH
Номер: 6fcb6b1d4e374cb3b42138faa9277dc0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-014237-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 7 899 032.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45454000-4 Реконструкція (роботи з реконструкції та винесення за межі зони забудови кабельних ліній 10кВ на об’єкт №3)
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 13 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування: 25.08.2026 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кабель АПвЄгаПу-15 1*240/50 (ДК 021:2015:31320000-5 Електророзподільні кабелі)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 246 метр
Період постачання (не задано)
Кабель АСБл-10 3*240 (ДК 021:2015:31320000-5 Електророзподільні кабелі)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1220 метр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 899 032.65 UAH