-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна твердолистяних порід 1 групи (для опалення) (за кодом ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина)
Оголошено тендер
126 000.00
UAH
Номер:
2b81d248263d4f219f23bd385511ed82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-010404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004812
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, Шепетівка, вулиця Захисників України, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004812
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, Шепетівка, вулиця Захисників України, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
126 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна твердолистяних порід 1 групи (для опалення) (за кодом ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина)
Примітки:
Річний план закупівлі затверджено рішенням Уповноваженої особи, протокол №120 від 25.08.2026 року. Найменування: КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Шепетівської міської ради Хмельницької області. Код згідно з ЄДРПОУ: 02004812. Місцезнаходження: Україна,30405, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Захисників України, 85. Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Закупівля проводиться відповідно до Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
25.08.2026 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяШепетівка
Сума126 000.00 UAH