-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Коригування науково-проєктної документації по об’єкту: «Реставрація та пристосування пам’ятки архітектури національного значення «Троїцька надбрамна церква» (корпус № 27, охоронний № 4/3) Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника по вул. Лаврська, 9 у м. Києві» Коригування. (код 45453000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Оголошено тендер
600 326.40
UAH
Номер:
4fd3eb19cec3452b89f66df90eba15f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-010070-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК "КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20073260
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул.Мазепи Івана, будинок 21.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК "КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20073260
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул.Мазепи Івана, будинок 21.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 326.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коригування науково-проєктної документації по об’єкту: «Реставрація та пристосування пам’ятки архітектури національного значення «Троїцька надбрамна церква» (корпус № 27, охоронний № 4/3) Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника по вул. Лаврська, 9 у м. Києві» Коригування. (код 45453000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів для закупівлі послуг відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування:
25.08.2026 14:23
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
В процесі виконання ремонтно-реставраційних робіт впродовж 2021 року у Замовника виникла необхідність здійснити закупівлю на коригування науково-проектної документації по об’єкту: «Реставрація та пристосування пам’ятки архітектури національного значення «Троїцька надбрамна церква» (корпус № 27, охоронний № 4/3) Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника по вул. Лаврська, 9 у м. Києві» Коригування . На сьогодні постала потреба у коригуванні науково-проектної документації у зв’язку з необхідністю проведення додаткового дослідження пам’ятки та розроблення документації на додаткові роботи, що виникли в процесі виконання реставраційних робіт, а також в частині приведення її у відповідність до діючих на сьогодні державних будівельних норм та перерахунку кошторисної частини проекту в поточні ціни. Координує розроблення проектної документації по об’єкту генпроектувальник – ТОВ «ТАМ «Ю.Лосицький», який здійснює авторський нагляд за реставраційними роботами відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури та Настанови щодо проведення авторського нагляду за будівництвом (ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014). Коригування зазначеної науково-проектної документації може бути виконано виключно певним суб’єктом господарювання, оскільки існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності.
-
Дата публікації:
25.08.2026 14:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Коригування науково-проєктної документації по об’єкту: «Реставрація та пристосування пам’ятки архітектури національного значення «Троїцька надбрамна церква» (корпус № 27, охоронний № 4/3) Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника по вул. Лаврська, 9 у м. Києві» Коригування.
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПісляоплата здійснюється Замовником у безготівковому порядку у відповідності до Календарного графіку фінансування, шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця протягом 10-ти (десяти) робочих днів з дати підписання Акту здачі-приймання виконаних робіт.
Код класифікації видатківКПК-2026:3801490 - Збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках
Сума600 326.40 UAH