-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2025 код 39160000-1 Шкільні меблі(меблі для закладів загальної середньої освіти, закладу позашкільної освіти дитячо-юнацький центр Дарницького району міста Києва)
Оголошено тендер
19 832 280.00
UAH
Номер:
ac1c7521339347cb97b5104fc807a304
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-009531-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
19 832 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2025 код 39160000-1 Шкільні меблі(меблі для закладів загальної середньої освіти, закладу позашкільної освіти дитячо-юнацький центр Дарницького району міста Києва)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.08.2026 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума19 496 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума335 880.00 UAH