• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби технічного захисту інформації

Оголошено тендер

203 560.00 UAH
Номер: 64cd5b94d6e74ec7a08d733c0f1d116b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-006393-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Очікувана вартість: 203 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби технічного захисту інформації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 25.08.2026 12:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума203 560.00 UAH