-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автоматичного біохімічного аналізатора ERBA XL-200, виробництва Erba Lachema s.r.o., Чехія (рік випуску 2019, серійний номер 252399) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено тендер
26 638.00
UAH
Номер:
739eb7b78dce4c1db936933075a02ea8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-006213-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 638.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування автоматичного біохімічного аналізатора ERBA XL-200, виробництва Erba Lachema s.r.o., Чехія (рік випуску 2019, серійний номер 252399) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.08.2026 11:58
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до потреб (рапорт № 5927 від 11.08.2026 р.) та з урахуванням наявного фінансування військової частини А4615. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а також вимоги абз.1 п.14 Особливостей. Потенційним постачальникам направлено запити на комерційну пропозицію. Проведено аналіз отриманих відповідей. Очікувану вартість визначено як середньоарифметичне значення.
-
Дата публікації:
25.08.2026 11:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування автоматичного біохімічного аналізатора ERBA XL-200, виробництва Erba Lachema s.r.o., Чехія (рік випуску 2019, серійний номер 252399)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума26 638.00 UAH