-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт (реставраційний) даху будівель літ. «А-3» та літ. «Г» поліклініки №1 КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради (пам’ятка історії місцевого значення «Будинок, в якому перебувала Мала Рада УНР», охоронний номер 4463-Жт) за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 32 (CPV ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
15 949 236.00
UAH
Номер:
96cb974e98a844588512ba821ba969b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-006112-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
15 949 236.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт (реставраційний) даху будівель літ. «А-3» та літ. «Г» поліклініки №1 КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради (пам’ятка історії місцевого значення «Будинок, в якому перебувала Мала Рада УНР», охоронний номер 4463-Жт) за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 32 (CPV ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Дата опублікування:
25.08.2026 11:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Виконання заходу відповідно до Програми «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об'єднаної територіальної громади на 2024–2026 роки»
-
Дата публікації:
25.08.2026 11:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2170 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума15 949 236.00 UAH