-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №257 Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського 35Б
Оголошено тендер
8 013 534.00
UAH
Номер:
540d7d6ffaf44154a2292ed181f7cd85
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-005679-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142276
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, площа Гірницької Слави,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142276
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, площа Гірницької Слави,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 013 534.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №257 Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського 35Б
Примітки:
Протокольне рішення УО № 185 від 25.08.2026 року ( згідно п. 10 Особливосттей)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.08.2026 11:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описз ПДВ
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума8 013 534.00 UAH