• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоматичні вимикачі для Східного ТУОМ

Оголошено тендер

153 600.00 UAH
Номер: e09f0ea64f11449d822a580d1694c372
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-005586-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 153 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичні вимикачі для Східного ТУОМ
Примітки: 23-298990-26 Уповноважена особа - Шульга А.Ю.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 25.08.2026 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума153 600.00 UAH