-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, спеціальної школи І-ІІ ступенів №10 Дарницького району м. Києва, вулиця Вакуленчука, 1 (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Оголошено тендер
4 899 076.00
UAH
Номер:
17c02c376a5c4b7fbca82cbe0040fef8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-005547-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 899 076.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, спеціальної школи І-ІІ ступенів №10 Дарницького району м. Києва, вулиця Вакуленчука, 1 (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.08.2026 11:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума4 899 076.00 UAH