-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ кисень технічний та діоксид вуглецю
Оголошено тендер
1 929 336.00
UAH
Номер:
30bfe0b653c242a7b0b8759a98766dd5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-000588-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 929 336.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газ кисень технічний та діоксид вуглецю
Примітки:
Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування:
25.08.2026 08:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 929 336.00 UAH