-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Косарка молоткова ТДС КМ 2.0 (задньонавісний бічний мульчувач) або еквівалент
Оголошено тендер
549 967.33
UAH
Номер:
62a320bf163a4d3e9ca79c1a0013e1b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-010656-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41141202
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41141202
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
549 967.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Косарка молоткова ТДС КМ 2.0 (задньонавісний бічний мульчувач) або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.08.2026 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуча
Сума549 967.33 UAH