• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 90 (Коригування)

Оголошено тендер

2 340 000.00 UAH
Номер: a09975915d3a40deafb31b786c0f0ec0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-008325-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Очікувана вартість: 2 340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 90 (Коригування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 24.08.2026 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума2 340 000.00 UAH