• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насос шестеренний

Оголошено тендер

54 976.62 UAH
Номер: eff1aee538d542ad9c31b211a10dee40
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-004828-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 54 976.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насос шестеренний
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 24.08.2026 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума54 976.62 UAH