-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, Код НК 031:2024 Z12050302 - ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент
Оголошено тендер
72 588.62
UAH
Номер:
d340a53808fb4d6d9fd4c1ba03c0cdad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-003786-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
72 588.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, Код НК 031:2024 Z12050302 - ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ
Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.08.2026 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума72 588.62 UAH