• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонка гир еталонних

Оголошено тендер

59 926.04 UAH
Номер: fe9bff1a5ed34ec090ff1d2bc48c97c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-001826-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 59 926.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонка гир еталонних
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа - Стаценко С.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 24.08.2026 10:06
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума59 926.04 UAH