• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, просп. Небесної Сотні, 18 в кількості 3 (три) одиниці

Оголошено тендер

5 399 854.00 UAH
Номер: bddebddc1e7b426eb1fe3ef793fc6485
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-014125-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 5 399 854.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, просп. Небесної Сотні, 18 в кількості 3 (три) одиниці
Примітки: Категорія замовника - передбачена п.1 ч.4 ст.2 Закону. Закупівля за потребою, відповідно пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей). Закупівля передбачає виконання робіт протягом 2026 -.2027 років
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 21.08.2026 16:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, просп. Небесної Сотні, 18 в кількості 3 (три) одиниці
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6081 - Будівництво житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства
Адміністративно-територіальна класифікаціяХаджибейський
Сума5 399 854.00 UAH