• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ліхтар ультрафіолетовий

Оголошено тендер

7 500.00 UAH
Номер: b3c9a3b076104b0a80b0606418624a19
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-013852-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Замовник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Очікувана вартість: 7 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ліхтар ультрафіолетовий
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 21.08.2026 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума3 750.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541230 - Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень
Сума3 750.00 UAH