• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Захисні покриття

Оголошено тендер

2 895 669.60 UAH
Номер: 37f7da886f6a4102aefa68bb53c09e12
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-013799-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 2 895 669.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Захисні покриття
Примітки: Додано до плану.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Дата опублікування: 21.08.2026 16:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 895 669.60 UAH