-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, 21 та вул.Столєтова, 21 Д (Індустріальний район) в м.Дніпрі». Коригування. І черга.
Оголошено тендер
68 609 151.60
UAH
Номер:
5291ba22b369469bae3548e71f975297
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-012021-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
68 609 151.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, 21 та вул.Столєтова, 21 Д (Індустріальний район) в м.Дніпрі». Коригування. І черга.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
21.08.2026 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7480 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума68 609 151.60 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
140526-309E953F
Назва проєкту:
"Нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, 21 та вул. Столєтова, 21 Д (Індустріальний район) в м. Дніпрі". Коригування
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-140526-309E953F