-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, пров. Шовкуненко, 14 в кількості 4 (чотири) одиниці
Оголошено тендер
7 201 135.00
UAH
Номер:
ef2716f384eb446da01b747ebd4ef65c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-012421-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 201 135.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, пров. Шовкуненко, 14 в кількості 4 (чотири) одиниці
Примітки:
Категорія замовника - передбачена п.1 ч.4 ст.2 Закону. Закупівля за потребою, відповідно пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей). Закупівля передбачає виконання робіт протягом 2026 -.2027 років
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
21.08.2026 15:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, пров. Шовкуненко, 14 в кількості 4 (чотири) одиниці
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6081 - Будівництво житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства
Адміністративно-територіальна класифікаціяХаджибейський
Сума7 201 135.00 UAH