• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ділянки вул. В.Луціва в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Оголошено тендер

1 653 501.60 UAH
Номер: b3959502767840b2aeae068c57bc7b44
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-008821-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Замовник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Очікувана вартість: 1 653 501.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ділянки вул. В.Луціва в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.08.2026 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7464 - Здійснення заходів в рамках проведення експерименту з розвитку автомобільних доріг загального користування, ділянок вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, що суміщаються з автомобільними дорогами загального користування, в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучач
Сума1 653 501.60 UAH