• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо, Бензин А-95 (талони)

Оголошено тендер

699 840.00 UAH
Номер: 0883f1361e114820919c33dd7b12cb71
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-011010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Замовник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Очікувана вартість: 699 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, Бензин А-95 (талони)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.08.2026 14:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКвітнева
Сума699 840.00 UAH