-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боксу в IV Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року (ДК 021:2015: 37430000-1 — Інвентар для боксу) (5087)
Оголошено тендер
683 772.00
UAH
Номер:
70770eaa997f4fb4b4b6f9402b10bbba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-009803-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
683 772.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боксу в IV Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року (ДК 021:2015: 37430000-1 — Інвентар для боксу) (5087)
Примітки:
Зміни до Річного плану закупівель на 2026 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 14.08.2026 № 5087
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37430000-1 Інвентар для боксу
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.08.2026 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік.
Код класифікації видатківКПК-2026:3401320 - Підготовка і участь національних збірних команд України в міжнародних змаганнях, що проводять Міжнародний, Європейський олімпійські комітети, включаючи Олімпійські ігри, та Всесвітніх іграх
Сума683 772.00 UAH