• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт, улаштування найпростішого укриття для захисту у випадках надзвичайних ситуацій за адресою: вул. Жовтнева, 13, селище Калинівка Броварського району Київської області. Додаткові роботи

Оголошено тендер

8 490 066.00 UAH
Номер: 6adfa2578b9e48409fb4723d7f8e9395
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-008439-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
Очікувана вартість: 8 490 066.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт, улаштування найпростішого укриття для захисту у випадках надзвичайних ситуацій за адресою: вул. Жовтнева, 13, селище Калинівка Броварського району Київської області. Додаткові роботи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 21.08.2026 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКалинівська
Сума8 490 066.00 UAH