-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення метрологічної повірки лічильників об’єму газу в закладах освіти Шевченківського району м. Києва (код ДК 021:2015 – 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (50411200-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників газу))
Оголошено тендер
297 810.00
UAH
Номер:
4fb689817c224b5e81077fc8912050e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-008281-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
297 810.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення метрологічної повірки лічильників об’єму газу в закладах освіти Шевченківського району м. Києва (код ДК 021:2015 – 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (50411200-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників газу))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.08.2026 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума22 060.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума11 030.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума264 719.80 UAH