• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів

Оголошено тендер

456 480.00 UAH
Номер: c9ad2d8068314100886f47db0528dded
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-008247-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 456 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.08.2026 13:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГошів
Сума319 536.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГошів
Сума136 944.00 UAH