-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Оголошено тендер
11 157 300.00
UAH
Номер:
edf44ebe52654d3c93dc29f830450656
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-012216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932524
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, вул. Січових Стрільців, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932524
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, вул. Січових Стрільців, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 157 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів освіти
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума7 810 110.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТурка
Сума3 347 190.00 UAH