-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (ТО-3) автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП), ремонту АГЗП, постачання запасних частин, що можуть бути необхідними під час ремонту АГЗП на АЗС АТ «УКРНАФТА» по Дніпропетровському регіональному управлінню мережею АЗС (Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Запорізькій областях)
Оголошено тендер
771 300.00
UAH
Номер:
3e9f4a94608a4c76ae53484f7b75dddf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-001018-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
771 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування (ТО-3) автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП), ремонту АГЗП, постачання запасних частин, що можуть бути необхідними під час ремонту АГЗП на АЗС АТ «УКРНАФТА» по Дніпропетровському регіональному управлінню мережею АЗС (Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Запорізькій областях)
Примітки:
Закупівля згідно з підпунктом 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178.Уповноважена особа: Юлія Прокопенко
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Дата опублікування:
21.08.2026 09:15
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до пп. 8 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі UA-2025-12-30-008707-a
-
Дата публікації:
21.08.2026 09:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ.
Сума771 300.00 UAH