-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Поточний ремонт з заміни віконних блоків на металопластикові з наклеюванням захисної (броньованої) плівки на вікна та двері в 3-х поверховій будівлі ЗВЕМ АТ "Запоріжжяобленерго", пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рф)
Оголошено тендер
1 807 004.87
UAH
Номер:
dce6f77f7b4e41e4aac7e20760c88a3d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-014196-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 807 004.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Поточний ремонт з заміни віконних блоків на металопластикові з наклеюванням захисної (броньованої) плівки на вікна та двері в 3-х поверховій будівлі ЗВЕМ АТ "Запоріжжяобленерго", пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рф)
Примітки:
Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Дата опублікування:
20.08.2026 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума1 807 004.87 UAH