-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №5
Оголошено тендер
853 600.00
UAH
Номер:
f8aeb3920f4a48f1bc4b65f7f46d3145
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-013381-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Долинський ліцей №5 Долинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565543
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, місто Долина, вулиця Грушевського,будинок 24Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Долинський ліцей №5 Долинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565543
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, місто Долина, вулиця Грушевського,будинок 24Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
853 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №5
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 16:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума597 520.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума256 080.00 UAH