-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)
Оголошено тендер
2 920 470.00
UAH
Номер:
8817714a967143dc84b0fcd8bec7fea3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-012747-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 920 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)
Примітки:
з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.08.2026 15:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума2 920 470.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
061125-0292F68C
Назва проєкту:
Забезпечення закладів позашкільної освіти інтерактивним обладнанням
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-061125-0292F68C