• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блоки бетонні модульні

Оголошено тендер

53 873 004.00 UAH
Номер: e64fab6bd9ae41b78e64fa6c1b71f678
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-012449-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 53 873 004.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блоки бетонні модульні
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 20.08.2026 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума53 873 004.00 UAH