• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги з аварійного ремонту системи водопостачання на об’єкті у м. Київ

Оголошено тендер

14 491.50 UAH
Номер: 28b83b7b522643179745b732267c1b4b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-011234-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 14 491.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з аварійного ремонту системи водопостачання на об’єкті у м. Київ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.08.2026 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума14 491.50 UAH