• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт будівлі адмінприміщення Ушомирської сільської ради розташованої за адресою: с. Ушомир вул. Березюка, 14 Коростенського району Житомирської області»

Оголошено тендер

6 322 889.00 UAH
Номер: a4e82d174e884a4c94dee5a1718ed149
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-006703-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ушомирська сільська рада
Замовник: Ушомирська сільська рада
Очікувана вартість: 6 322 889.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт будівлі адмінприміщення Ушомирської сільської ради розташованої за адресою: с. Ушомир вул. Березюка, 14 Коростенського району Житомирської області»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 20.08.2026 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяУшомир
Сума6 322 889.00 UAH