• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шолом кулезахисний

Оголошено тендер

1 113 000.00 UAH
Номер: 49a149af6b8c4089b8e11c2d4b0191f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-014381-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 1 113 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шолом кулезахисний
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування: 19.08.2026 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума1 113 000.00 UAH