• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Приворотський заклад дошкільної освіти «Калинонька» Брусилівської селищної ради

Оголошено тендер

213 200.00 UAH
Номер: 44a584c1d81147458f507f7a025e1a65
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-014154-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВОРОТСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЛИНОНЬКА" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ПРИВОРОТСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЛИНОНЬКА" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 213 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Приворотський заклад дошкільної освіти «Калинонька» Брусилівської селищної ради
Примітки: Операції з надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти звільнені від оподаткування податком на додану вартість відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 19.08.2026 16:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Приворотський заклад дошкільної освіти «Калинонька» Брусилівської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПривороття
Сума213 200.00 UAH