-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покіс травостою на узбіччі доріг та інше
Оголошено тендер
250 803.84
UAH
Номер:
23f62401d9664efaba45bbb5a5804815
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-011962-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
250 803.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покіс травостою на узбіччі доріг та інше
Примітки:
Категорія замовника : органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Протокол №19.08.1 від 19.08.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2026 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВільнянська
Сума250 803.84 UAH