• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Елементи стаціонарної акумуляторної батареї

Оголошено тендер

2 549 600.00 UAH
Номер: bbc11c22518047da8bfd701d48d8c32f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-005698-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 2 549 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Елементи стаціонарної акумуляторної батареї
Примітки: ЗмТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування: 19.08.2026 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 549 600.00 UAH