• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні

Оголошено тендер

68 000.00 UAH
Номер: fd3ac379ed21435dae151007a938e8b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-004386-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСТИНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСТИНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 68 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 19.08.2026 11:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума68 000.00 UAH